Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

POLIETILEN ÜRÜNLER

Polietilen hammaddeden rotasyon teknolojisiyle üretilen Karmod polietilen su deposu 50 litreden 25 bin litreye kadar farkli ölçü ve ebatlarda seri üretim yapilmaktadir. Karmod polietilen su deposu esit dagilimli hammadde kullanimi ve ideal pisme süresiyle mükemmel yapidadir. Polietilen su deposu litre ve büyüklügüne göre ideal hammadde kullanimiyla üretildiginden darbe dayanimlidir. Polietilen su depolari üretiminde kullanilan hammadde %100 geri dönüsümlüdür.

Karmod polietilen su depolari çok sayida litre alternatifleriyle görünüm olarak 3 farkli modeled üretilmektedir. Bunlar, polietilen dikey su depolari, polietilen yatay silindirik su depolari, polietilen yatay dört köse su depolaridir.

 

Dayanikli ve uzun ömürlü olan Karmod polietilen depolarin baglanti çikislari sari pirinçtir. Depolarimiza, standart çikislar disinda, müsterilerimizin ihtiyaç ve istegine göre degisik alternatifli çikislarda takilabilmektedir.

 

Karmod polietilen depolarin hammaddesi; ‘Food Grade' (yiyecek tipi) olarak kabul edilen uv stabilizanli, geri dönüsümlü lineer polietilendir. Hammaddenin gida tüzügüne uygunlugu, Amerikan Saglik Teskilati'nca (FDA) onaylanmistir.

 

Karmod Polietilen Depolar Saglam, Saglikli ve Ekonomiktir

 

Uzun ömürlü ve saglikli Karmod polietilen su ve kimyasal depolama ürünleri; koku yapmaz, kir tutmaz, yosun yapismaz ve hafif günes isinlarindan etkilenmeyen beyaz renk lineer polietilen hammaddelerden üretilmistir.

 

Müsterilerimizin istegine göre renkli depolar da üretilebilmektedir. Polietilen depolarimizi karplas güvencesiyle yillarca rahatlikla kullanabilirsiniz.

 

Polietilen su depolari içme suyundan yakit depolamaya, tekstilden agir sanayiye kimyasal sivi depolamaya kadar bir çok alanda kullanilmaktadir. 50 litreden 25.000 litreye kadar üretimini gerçeklestirdigimiz polietilen depolar fabrika tesislerimizde yüksek üretim kalitesiyle imal edilmektedir. Küçük ebatli polietilen depo ürünlerimiz bir banyo için, yazlik için, bahçe için kolayca tasinabilen ideal çözümdür.

 

Karmod polietilen depolar ve tanklar polietilen silindirik dikey depolar, polietilen silindirik yatay depolar, polietilen dikdörtgen (prizmatik) depolar, polietilen konik gida ve kimya silo depolari, polietilen dört köse ve yuvarlak tekstil arabalari, yol bariyerleri, zeytin ve tursu salamura depolari olarak genis bir yelpazede üretilmekte olup, istenilmesi durumunda masa, koltuk, bank, klübe, aydinlatma apligi gibi sonsuz sayida ihtiyaçlar için tasarlanip üretilebilmektedir. Ürünün yatay, dik veya yatay prizmatik olmasinin kullanilacak mekana göre sagladigi avantajlar vardir. Karmod polietilen su deposu, kimyasal depolar, tanklar ve özel ürünler yüksek kalite hammadde yogunluguyla modern üretim sistemiyle üretilmektedir. -40°C ile + 60°C, ultraviyole isigi dayanimi, deniz çevresi ve yüksek daglarda kullanmak için uygun malzeme kalitesine sahiptir.

Karmod Polietilen Su Deposu Kullanma Talimati

  • Karmod polietilen depolara Maket biçagi ve keskin kesici aletlerle çocuklarin yaklasimi engellenmelidir.
  • Karmod polietilen depolar Maksimum 60 dereceye kadar olan sicakliklara karsi dayaniklidir.
  • Karmod polietilen depolar Yerden yuksek yere kuruldugunda daha hizli akiskanlik saglar.
  • Karmod polietilen depolar için en elverisli alanlar gölge ve kapali alanlardir.

Karmod Su Deposu Emniyet Talimati

  • Karmod polietilen depolari Atese ve gunes isiklarinin dik geldigi yerlere mümkün oldugunca uzak konulmalidir.
  • Karmod polietilen su deposunu düz zemin üzerine koymaya özen göstermeli, zemin üzerinde delici etkenler bulunmamasina dikkat edilmelidir.

Karmod Su Deposu Bakim Talimati

  • Karmod Polietien su depolarinin bakimlari yosunlanma kirlenme v.s. etkenlerden dolayi asgari yilda bir kez düzenli yapilmalidir.
  • Karmod polietilen su depolari genis çapli kapagi sayesinde kolayca firça ile temizlendigi gibi yuksek tonajli depolarda firça erisiminin zor oldugu durumlarda deponun içine girilerekte temizligi yapilabilir. Ayrica su deposu temizligi konusunda faaliyet gösteren kuruluslarda mevcuttur.