Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kurumsal

 
 
 
Polyester ve polietilen hammaddeden ürün tasarimi, gelistirme ve üretiminde yenilikçi isim Karplas 1986 yilindan günümüze sektörün lider firmasi Kartal Plast’in markasidir.
 
1986 yilinda ilk üretimine polyester depo imalatiyla baslayan Karplas bugün polietilen depolarla beraber, asit ve kimya depolari, polietilen silolar, polietilen tekstil arabalari, polietilen seyyar tuvalet, polietilen buzagi kulübesi, polietilen yol bariyeri, polietilen dekoratif saksi ve çiçeklik, polietilen çöp konteynerleri ve daha bir çok özel ürünün seri imalatini gerçeklestirmektedir. Karplas sektördeki tecrübesiyle girisi dar mekanlar için fabrika demonte ön üretimli 100 tona kadar yerinde montaj polyester depolarin da üretimini yapmaktadir.
 
Karplas sektördeki lider ve duayen firma kimligiyle polyester ve polietilen hammaddeden ar-ge çalismalariyla yenilikçi ürünleri de müsterilerinin begenisine sunmaktadir. Karplas’ta her geçen gün yeni bir ürün gelistirilip üretilmektedir. Karplas polyester ve polietilen malzemeden özel üretimler için de tecrübeli ve yenilikçi yapisiyla en güvenilir tedarikçidir.