Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Iller Su Deposu

VAN

Teknik Özellikler

Ürün Özellikleri

 

VAN ilimizin baslica su deposu tedarikçisi olan firmamiz ,27 yildir Türkiyenin tüm illerine hizmet sunmus ve72 ülkeye ihracat gerçeklestirmistir. Bugün birçok alana yayilmis üretim agiyla Karmod Kompozit&Plastik , sektöründe lider konumdadir.

Karmod depo üretimini iki farkli hammaddeden gerçeklestirmektedir. Bunlar kullanilan hammadde adina göre polietilen ve polyester su depolari olarak isimlendirilmektedir. 1986 yilindan bugüne su deposu üreten Karmod gerek kalitesi ve gerekse su deposu fiyatlariyla lider markadir. Özel VAN su deposu fiyatlarimiz cazip nitelikte olup, VAN su deposu fiyatlarimizla ilgili satis ofislerimizden detayli bilgi alabilirsiniz.

Karmod polietilen su depolari uzun ömürlü depo çözümleri olup yüksek mukavemetli, darbe dayanimli özelligiyle beraber hafif yapiya sahiptir. 50 litreden 25.000 litreye kadar üretim gerçeklestirdigimiz polietilen depolar koyacaginiz mekana göre farkli ebatta üretim yapilmaktadir. Stoklu üretimlerimiz arasinda yer alan polietilen dikey su depolari, polietilen yatay silindirik su depolarini ve polietilen yatay dörtköse su depolarini sitemizden ölçüleri ve agirliklariyla detayli inceleyebilirsiniz.

Polietilen depolarimiz su deposunun yani sira özel üretimle asit deposu, kimyevi madde deposu, özel hammadde deposu, akaryakit deposu gibi farkli amaçlar içinde kullanilabilmektedir.

Karmod'un bir diger su deposu üretimi ise polyester su depolaridir. Karmod üretim tecrübesi ve uzman ekipleriyle 100 tona kadar polyester yerinde montaj depolarin üretimini de gerçeklestirmektedir.

 Standart ebatli polyester su depolari 500 litreden 20.000 litreye kadar üretim yapilmaktadir. Yerinde montaj su depolarimiz ise demonte ön üretim sonrasi 100 bin litreye kadar yerinde montaj yapilmaktadir. Yerinde montaj su depolarimiz özellikle bina alti, çati kati gibi girisi dar mekanlarda yogun olarak tercih edilmektedir. Yerinde montaj depolarimiz toprak alti sartlarina uygun mukavemette de özel üretim yapilmaktadir. Polyester ve politetilen su depolarinin en önemli avantaji çürüme yapmaz yapisi ve kolay tamir edilebilir özellikleridir.

Karmod VAN ilimizin kullanacagi basta su depolari olmak üzere tarimdan tekstile, gidadan sanayi tesislerine her söktöre özel depolarin üretimini de yapmaktadir.